میز کار استیل روکش دار  190سانت نمایش بزرگتر

میز کار استیل روکش دار 190سانت

2,900,000 تومان

میزکار استیل بسیار مقاوم و کارا

جزییات بیشتر

20 قلم

ابعاد طول،عرض،ارتفاع (150*60*90)
سازنده صنایع تولیدی سون شعله
ارسال به تمام نقاط ایران رایگان
گارانتی 1 ساله
خدمات پس از فروش 10 سال پس از فروش

میزکار رستورانی

میزکار رستورانی جزئی جدائی ناپذیر از همه انواع رستوران ها و فست فود ها و آشپزخانه های صنعتی می باشد. این میز ها بر خلاف میز خانگی نیاز به مقاومت بالاتر و ابعاد متفاوتی دارد . در ساخت میزکار رستورانی صنعتی معمولا از ورق های ۰٫۸ میل تا ۱ میل و یا حتی ۱٫۱۵ میلی متری استفاده می شود  که باید از جنس استیل بوده و ضد زنگ  و ضد خش باشد.

در ساخت میز های صنعتی آشپزخانه باید حتما از ورق های استیل استاندارد ضد زنگ استفاده شود زیرا تنها این نوع ورق مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این میزها بصورت یک طرف یا دو طرف هم تولید می شوند و عمق لگن های سینک نیز بنا به درخواست مشتری می تواند متفاوت طراحی و ساخته شود.


دلیل استفاده از ضخامت بیشتر برای سینک های رستورانی  مقاومت بالاتر آنها و استحکام بیشتر برای تحمل وزن ظروف سنگین تر و تعداد بیشتری از حجم ظرف ها می باشد.

از بهترین انواع میز آشپزخانه میز است که ضمن ساخته شدن با ورق استیل ضد زنگ از ورق های ضد خش و مقاوم تولید شده باشد.


شما هم می توانید به منظور تهیه بهترین نوع میزکار رستورانی خود در حالت سفارشی و متناسب با فضا و ابعاد مورد نظرتان همین امروز با کارشناسان ما در سون شعله تماس گرفته و سینک صنعتی مورد نظر خود را سفارش دهید.

گروه صنعتی سون شعله با بهره گیری از زبده ترین کارشناسان تولید لوازم صنعتی آشپزخانه آماده عقد قرارداد تامین وسایل آشپزخانه های صنعتی و رستورانی شما و یا چیدمان و تجهیز و راه اندازی رستوارن، آشپزخانه  و یا فست فود شما متناسب با بودجه، امکانات و نیاز شما با بهترین متریال می باشد

30 محصول مشابه

ظاهر

ابعاد طول،عرض،ارتفاع (150*60*90)

سایر ویژگی‌ها

سازنده صنایع تولیدی سون شعله
ارسال به تمام نقاط ایران رایگان
گارانتی 1 ساله
خدمات پس از فروش 10 سال پس از فروش