آبچکان ایستاده 4 طبقه رستورانی نمایش بزرگتر

آبچکان ایستاده 4 طبقه رستورانی

2,700,000 تومان

ترولی آبچکان چرخدار در حقیقت یک وسیله برای جابجایی ظروفی که شسته شده اند می باشد که به وسیله چرخ هایی که دارد قابلیت حرکت به نقاط دیگر را دارد.

جزییات بیشتر

10 قلم

ابعاد طول،عرض،ارتفاع (150*60*90)
سازنده صنایع تولیدی سون شعله
ارسال به تمام نقاط ایران رایگان
گارانتی 1 ساله
خدمات پس از فروش 10 سال پس از فروش

آبچکان چرخدار

ترولی آبچکان چرخدار در حقیقت یک وسیله برای جابجایی ظروفی که شسته شده اند می باشد که به وسیله چرخ هایی که دارد قابلیت حرکت به نقاط دیگر را دارد. این وسیله که در آشپزخانه های بزرگ تالار پذیرایی و رستوران ها کاربرد دارد ساخته شده از استیل است تا در اثر رطوبت موجود دچار زنگ زدگی و آسیب نشود. کاربرد آبچکان چرخدار علاوه بر جابجایی ظروف، آبگیری از ظرف هایی که شسته شده و خیس هستند نیز می باشد. اندازه این آبچکان چرخدار بنا بر تعداد ظروف، شلوغی و بزرگی تالار پذیرایی و آشپزخانه تعیین می گردد و بنا بر نیاز می توانید آن را در سایزهای مختلف سفارش دهید.

ویژگی های آبچکان چرخدار

جنس آبچکان باید از استیل بسیار مرغوب باشد تا در مقابل رطوبت ناشی از ظروف شسته شده مقاوم باشند و دچار آسیب نشود. برخورداری از چرخ های بلبرینگ در این آبچکان ها نیز برای جابجایی ظروف از دیگر ویژگی های آن محسوب می شود. این آبچکان ها دارای چندین طبقه برای نگهداری ظرف ها هستند که به طور معمول شامل ۳ و یا ۴ طبقه می باشند. چرخ های به کار رفته باید به گونه ای باشند که استحکام لازم در برابر وزن تمامی ظروف را داشته باشند و مشکلی در هنگام جابجایی ایجاد نکنند. تمامی این ویژگی ها در تمام برندهای موجود در بازار یافت نمی شود و به همین دلیل باید در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید تا محصولی با کیفیت خریداری نمایید. ابتکار استیل با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه عرضه محصولاتی نظیر آبچکان چرخدار یکی از بهترین برندها در این زمینه است.


خرید آبچکان چرخدار

خرید و تهیه این آبچکان برای تالارهای پذیرایی و رستوران های صنعتی بسیار مورد نیاز است. حمل و خشک کردن تعداد زیاد ظرف بسیار کار سخت و زمان بری خواهد بود. علاوه بر این ممکن است تعدادی از این ظرف ها در زمان جابجایی بدون این وسیله ها آسیب ببینند و بشکنند. برای خرید این وسیله می توانید به سایت و نمایندگی های فروش ابتکار استیل مراجعه کنید و با کیفیت ترین آبچکان را خریداری نمایید. فرم، اندازه و تعداد طبقات این آبچکان را می توانید در سایت ببینید و مدل مدنظر خود را تعیین نمایید و در هنگام سفارش مشخصات آن را ذکر کنید. خرید از این طریق برای شما بسیار آسان خواهد بود.

30 محصول مشابه

ظاهر

ابعاد طول،عرض،ارتفاع (150*60*90)

سایر ویژگی‌ها

سازنده صنایع تولیدی سون شعله
ارسال به تمام نقاط ایران رایگان
گارانتی 1 ساله
خدمات پس از فروش 10 سال پس از فروش