فروش فر ساندویچ

نویسنده
فر ساندویچ تولید شده توسط سون شعله در سایزها و طرح های مختلف ، که بهترین کیفیت پخت را در انواع ساندویچ خواهد داشت. فر ساندویچ مناسب جهت استفاده در انواع فست فود ها ، ساندویچی ها ، اغذیه فروشی ها و آشپزخانه های صنعتی.

فروش فر پیتزا ارزان

نویسنده
فر پیتزا مهمترین وسیله در تجهیزات فست فود است، به دلیل نقش مهم این دستگاه در ارائه غذای با کیفیت در هنگام خرید باید توجه ویژه ای به این دستگاه داشت. فر پیتزا دارای دو مدل ریلی و صندوقی می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که شرکت سون شعله با توجه به تجربه چندین ساله خود در تولید انواع تنور گازی ، فر پیتزا و فر ساندویچ می تواند شما را در انتخاب فر پیتزای مناسب با فضای کارتان راهنمایی نماید.

تنور گازی خانگی گنبد ، گرگان

نویسنده
صنایع گازی و فلزی سون شعله از سال 1381 فعالیت خود در زمینه تولید تنور گازی را در شهر گنبد کاووس آغاز نمود و با بهره گیری از نیروهای مجرب و مستعد و تجهیزات مدرن توانست جایگاه ویژه ای را در صنعت گاز و فلز در استان گلستان و کشور به خود اختصاص دهد.

کاربردهای تنور گازی

نویسنده
تنور گازی به عنوان یک وسیله کاربردی و راحت جهت پخت و پز مورد نیاز هر آشپزخانه ای می باشد. تنور های گازی خانگی به دلیل استفاده از سوخت گاز هزینه کمتری را نسبت به وسایل برقی نظیر مایکرویو دارند

تنور گازی پخت کیک و کلوچه

نویسنده
پخت کیک و کلوچه یکی از کاربرد های تنور گازی خانگی می باشد و شما به راحتی می توانید انواع کیک و کلوچه را در منزل پخته و نوش جان نمایید به همین جهت تنور گازی خانگی یکی از وسایل ارزان قیمت جهت پخت و مورد نیاز در منزل و آشپزخانه می باشد.

تنور گازی پخت نان

نویسنده
تنور گازی خانگی یکی از وسایل ارزان قیمت جهت پخت و مورد نیاز در منزل و آشپزخانه می باشد. یکی از کاربرد های تنور گازی خانگی پخت نان می باشد و شما به راحتی می توانید انواع نان های سنتی را در منزل پخته و نوش جان نمایید.

تنور گازی خانگی رنگی

نویسنده
تنور گازی خانگی رنگی در انواع تنور گازی های تک سینی، تنور گازی خانگی دو سینی، تنور گازی خانگی سه سینی تولید می شود. این نوع تنور گازی از ورق گالوانیزه آهنی که با روی پوشانده شده باشد تولید می شود با این تفاوت که یک لایه رنگ نیز روی آن پاشیده می شود.

تنور گازی خانگی گالوانیزه

نویسنده
تنور گازی خانگی گالوانیزه در انواع تنور گازی خانگی گالوانیزه تک سینی، تنور گازی خانگی گالوانیزه دو سینی، تنور گازی خانگی گالوانیزه سه سینی تولید می شود.

تنور گازی خانگی نیمه استیل

نویسنده
تنور گازی خانگی نیمه استیل در انواع تنور گازی خانگی نیمه استیل تک سینی، تنور گازی خانگی نیمه استیل دو سینی، تنور گازی خانگی نیمه استیل سه سینی تولید می شود.

تنور گازی خانگی تمام استیل

نویسنده
تنور گازی خانگی استیل در انواع تنور گازی خانگی تمام استیل تک سینی، تنور گازی خانگی تمام استیل دو سینی، تنور گازی خانگی تمام استیل سه سینی تولید می شود.
  • 1
  • 2
نمایش 1 to 10 of 15 (1 صفحه)