کاربردهای تنور گازی

نویسنده
تنور گازی به عنوان یک وسیله کاربردی و راحت جهت پخت و پز مورد نیاز هر آشپزخانه ای می باشد. تنور های گازی خانگی به دلیل استفاده از سوخت گاز هزینه کمتری را نسبت به وسایل برقی نظیر مایکرویو دارند

تنور گازی پخت کیک و کلوچه

نویسنده
پخت کیک و کلوچه یکی از کاربرد های تنور گازی خانگی می باشد و شما به راحتی می توانید انواع کیک و کلوچه را در منزل پخته و نوش جان نمایید به همین جهت تنور گازی خانگی یکی از وسایل ارزان قیمت جهت پخت و مورد نیاز در منزل و آشپزخانه می باشد.

تنور گازی پخت نان

نویسنده
تنور گازی خانگی یکی از وسایل ارزان قیمت جهت پخت و مورد نیاز در منزل و آشپزخانه می باشد. یکی از کاربرد های تنور گازی خانگی پخت نان می باشد و شما به راحتی می توانید انواع نان های سنتی را در منزل پخته و نوش جان نمایید.

تنور گازی خانگی رنگی

نویسنده
تنور گازی خانگی رنگی در انواع تنور گازی های تک سینی، تنور گازی خانگی دو سینی، تنور گازی خانگی سه سینی تولید می شود. این نوع تنور گازی از ورق گالوانیزه آهنی که با روی پوشانده شده باشد تولید می شود با این تفاوت که یک لایه رنگ نیز روی آن پاشیده می شود.

تنور گازی خانگی گالوانیزه

نویسنده
تنور گازی خانگی گالوانیزه در انواع تنور گازی خانگی گالوانیزه تک سینی، تنور گازی خانگی گالوانیزه دو سینی، تنور گازی خانگی گالوانیزه سه سینی تولید می شود.

تنور گازی خانگی نیمه استیل

نویسنده
تنور گازی خانگی نیمه استیل در انواع تنور گازی خانگی نیمه استیل تک سینی، تنور گازی خانگی نیمه استیل دو سینی، تنور گازی خانگی نیمه استیل سه سینی تولید می شود.

تنور گازی خانگی تمام استیل

نویسنده
تنور گازی خانگی استیل در انواع تنور گازی خانگی تمام استیل تک سینی، تنور گازی خانگی تمام استیل دو سینی، تنور گازی خانگی تمام استیل سه سینی تولید می شود.

خرید تنور گازی

نویسنده
تنورهای گازی خانگی برای پخت انواع نان محلی و سنتی، انواع کیک و شیرینی، مرغ و ماهی ، پیتزا و ... مناسب می باشند. این تنورها در طرح های زیبا، فانتزی و مقاوم و رنگ های متنوع (استیل، نیمه استیل، رنگی ، گالوانیزه) تولید می شوند

جنس و کیفیت تنور گازی سون شعله

نویسنده
تنورهای گازی سون شعله در چهار مدل تمام استیل، نیمه استیل، رنگی کوره ای و گالوانیزه ساخته می شوند. علاوه بر زیبایی ظاهری تنور، بدنه آن در مقابل حرارت مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهد. مدل های استیل هم در قسمت داخلی و هم خارجی از استیل درجه یک ساخته می شوند.

راهنمای نصب تنور گازی

نویسنده
جهت نصب تنور گازی ابتدا پایه ها را به چهارگوشه زیر تنور که مهره هایی در آن تعبیه شده ببندید سپس با توجه به سطحی که قرار است فر قرار بگیرد بگونه ای پایه ها را بچرخانید که فر در حالت تعادل و تراز قرار گرفته
  • 1
  • 2
نمایش 1 to 10 of 12 (1 صفحه)