تنورگازی خانگی

نویسنده
تنورگازی خانگی
تنور گازی استیل با جوجه گردان سون شعله از ورق استیل تولید شده است که در برابر حرارت مقاوم و در برابر رطوبت استحکام قابل توجهی دارند. تنورهای گازی استیل بر خلاف تنورهای گازی ورق گالوانیزه ، قابل رنگ آمیزی نمی باشند.

تنور گازی استیل تک سینی سون شعله

نویسنده
تنور گازی استیل تک سینی سون شعله از ورق استیل تولید شده است که در برابر حرارت مقاوم و در برابر رطوبت استحکام قابل توجهی دارند. تنورهای گازی استیل بر خلاف تنورهای گازی ورق گالوانیزه ، قابل رنگ آمیزی نمی باشند.

تنور گازی استیل دو سینی سون شعله

نویسنده
تنور گازی استیل دو سینی سون شعله از ورق استیل تولید شده است که در برابر حرارت مقاوم و در برابر رطوبت استحکام قابل توجهی دارند. تنورهای گازی استیل بر خلاف تنورهای گازی ورق گالوانیزه ، قابل رنگ آمیزی نمی باشند.

تنور گازی کوره ای

نویسنده
ورق گالوانیزه آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن ، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ می‌ماند. تنور گازی کوره ای برای پخت انواع نان محلی و سنتی، انواع کیک و شیرینی، مرغ و ماهی ، پیتزا و ... مناسب می باشند.

تنور گازی

نویسنده
تنور گازی در طرح های زیبا، فانتزی و مقاوم و رنگ های متنوع ( تنور گازی استیل، تنور گازی نیمه استیل، تنور گازی رنگی ، تنور گازی گالوانیزه ) تولید می شوند و بدنه آنها به صورت دو جداره و با پوشش میانی پشم شیشه ساخته می شوند.
تنور گازی خانگی تمام استیل دو سینی سون شعله در طرح های زیبا، فانتزی و مقاوم و رنگ های متنوع (استیل، نیمه استیل، رنگی ، گالوانیزه) تولید می شوند و بدنه آنها به صورت دو جداره و با پوشش میانی پشم شیشه ساخته می شوند.

تنور گازی خانگی استیل ساده

نویسنده
سون شعله تولید کننده انواع تنور گازی خانگی استیل ساده تک صفحه با بهترین کیفیت می باشد. تنورهای گازی استیل از ورق های استیل تولید می شوند، که در برابر حرارت مقاوم و در برابر رطوبت استحکام قابل توجهی دارند. تنورهای گازی استیل بر خلاف تنورهای گازی ورق گالوانیزه ، قابل رنگ آمیزی نمی باشند.

فروش فر ساندویچ

نویسنده
فر ساندویچ تولید شده توسط سون شعله در سایزها و طرح های مختلف ، که بهترین کیفیت پخت را در انواع ساندویچ خواهد داشت. فر ساندویچ مناسب جهت استفاده در انواع فست فود ها ، ساندویچی ها ، اغذیه فروشی ها و آشپزخانه های صنعتی.

فروش فر پیتزا ارزان

نویسنده
فر پیتزا مهمترین وسیله در تجهیزات فست فود است، به دلیل نقش مهم این دستگاه در ارائه غذای با کیفیت در هنگام خرید باید توجه ویژه ای به این دستگاه داشت. فر پیتزا دارای دو مدل ریلی و صندوقی می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که شرکت سون شعله با توجه به تجربه چندین ساله خود در تولید انواع تنور گازی ، فر پیتزا و فر ساندویچ می تواند شما را در انتخاب فر پیتزای مناسب با فضای کارتان راهنمایی نماید.
نمایش 1 to 10 of 23 (1 صفحه)